У центрі Луцька встановлять болард для обмеження руху


У зв’язку з наріканнями лучан на надмірку кількість автомобілів, припаркованих поруч з Театральним майданом біля магазину WineTime та між Палацом культури м. Луцька та Волинським облмуздрамтеатром, днями встановлять болард. Про це на своїй сторінці в мережі написав радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Вандали виламали обмежуючий стовпчик з боку вулиці Богдана Хмельницького. Це зумовлює ще більшу кількість транспорту в цьому місці. Найближчими днями на його місці буде встановлено болард для того, щоб унеможливити транзитний проїзд транспорту між вулицями Богдана Хмельницького та Градний Узвіз», – наголосив Ігор Поліщук.

Окрім того, додав, що наразі завершується розробка комплексного проекту та кошторису щодо обмеження руху Театральним майданом. Заходи з облаштування засобів обмеження руху згідно з вказаним проектом будуть встановлені протягом жовтня-листопада цього року.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-tsentri-lutska-vstanovliat-bolard-dlia-obmezhennia-rukhu-/” Об этом сообщает club-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя