У Латвії порушили кримінальну справу за продаж турів в окупований Крим

У Латвії прокуратура висунула обвинувачення особі, яка організувала незаконні поїздки в Крим, незважаючи на запроваджені Європейським Союзом санкції за окупацію українського півострова Росією.

Як повідомляє балтійський портал Delfi, наприкінці квітня Поліція безпеки передала в прокуратуру Ризького судового округу звернення щодо кримінального переслідування особи, яка організувала туристичні поїздки в окупований Крим.

Ризька окружна прокуратура розпочала кримінальний процес за фактом порушення заборони Європейського Союзу надавати послуги, які безпосередньо пов’язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі.

Поліція безпеки вважає, що зібрано достатньо доказів, щоб розпочати кримінальне переслідування стосовно однієї фізичної особи за умисне порушення нормативних актів, які регулюють у Латвії застосування санкцій, встановлених законодавством ЄС та іншими міжнародними організаціями.

За інформацією Delfi, 17 червня 2015 року ПБ провела обшуки в туристичній компанії Mkbc Tour, яка організовувала тури в Крим і Севастополь. Тоді представниця турфірми заявила, що в Mkbc Tour не знали про заборону організовувати подорожі до Криму.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Росіяни більше не хочуть їхати в окупований Крим – у Сочі краще


Источник: “http://www.cheap-trip.eu/2016/05/24/u-latviji-porushyly-kryminalnu-spravu-za-prodazh-turiv-v-okupovanyj-krym/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя